Viens no lielākajiem ātro sūtījumu piegādes pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem Baltijas valstīs “Venipak” kopā ar partneriem visā Latvijā iepazīstina ar jaunu pakalpojumu – “Venipak Pick up”, kas ļauj nosūtīt un saņemt sūtījumus Jums ērtā vietā visā Latvijā!

Uzņēmuma pārstāvji saka, ka tradicionālais pakalpojums “no durvīm līdz durvīm” arī turpmāk saglabāsies kā populārākais preču piegādes veids, tomēr daļai cilvēku nosūtīt vai saņemt sūtījumus ir ērtāk ārpus mājas.

“Cilvēki kļūst aizvien mobilāki, tāpēc arī mēs cenšamies pielāgoties viņu vajadzībām. Ja esat pasūtījuši grāmatu, varbūt gribēsiet to paņemt pa ceļam uz mājām vai darbu. Redzam tendences, ka šādi lokālie punkti piesaista aizvien vairāk klientu.  Uzskatām, ka šo jauninājumu novērtēs mūsu klienti,” saka “Venipak” grupas vadītājs Andrjus Balandis.

“Venipak Pick up” punktus var atrast daudzās Latvijas pilsētās, bet par galvenajiem Venipak partneriem ir kļuvuši “Happy Dog”, “Auto Duals”, “Lerona”, “4 istabas”.

“Sūtījumu piegādes un saņemšanas punktos strādā kvalificēti speciālisti, kuri Jums palīdzēs nosūtīt vai saņemt sūtījumu. Vēl viena svarīga lieta – “pick up” punkti darbosies ilgāk par plkst. 17 vai 18, tāpēc tos varēsiet izmantot arī pēc darba,” stāsta “Venipak” pārstāvis.

“Venipak” pārstāvis uzsver, ka jaunais pakalpojums ļaus novirzīt sūtījumu uz vēlamo “pick up” punktu, ja klients nevarēs sūtījumu pieņemt mājās norunātajā laikā. “Bieži gadās, ka kurjers, ieradies norādītajā vietā, nevienu nesastop mājās. Tad klients laikā nesaņem savas preces – no šādām situācijām vēlamies izvairīties. Cenšamies, lai klienti būtu apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Ja klientam ir kaut kur jāsteidzas un viņš zina, ka sūtījumu nevarēs pieņemt vai nosūtīt sarunātajā laikā – cilvēks varēs vienkārši sūtījumu novirzīt uz viņam ērtāko “pick up” punktu jebkur Latvijā un tur saņemt viņam ērtā laikā,” saka “Venipak” pārstāvis.

Lietuvā jau darbojas 101 “Venipak Pick up” punkts, Latvijā – 29, Igaunijā – 6. 2017. gadā plānots atvērt vēl 100 “Venipak Pick up” punktus Baltijas valstīs.

Plašāku informāciju jautājiet savam “Venipak” menedžerim.

Jūsu “VENIPAK”