Ņemot vērā mūsu klientu aizvien pieaugošās vajadzības, priecājamies, ka varam iepazīstināt ar jauno VENIPAK pakalpojumu, kurš ļaus nosūtīt un saņemt Jums vēlamo sūtījumu no visas pasaules īpaši īsā laikā!

Sūtīšanas kvalitāte – garantēta

Veiksmīgi strādājošais starptautiskais ekspressūtījumu dienests “Venipak”, iepazīstinot ar šiem jaunumiem, apņemas tikpat kvalitatīvi piegādāt Jūsu sūtījumus neatkarīgi no tā, uz kuru pasaules valsti tie “ceļo”. Sūtījuma “ceļojums” būs drošs un uzticams, jo par to rūpēsies savas nozares eksperti.

VENIPAK klienti varēs izvēlēties vienu no diviem piegādes veidiem – ātro piegādi, kas paredzēta ekspressūtījumu un dokumentu piegādei no Lietuvas un uz Lietuvu no lielākās daļas pasaules valstu (express pakalpojums), un sūtījumu piegādi ar sauszemes transportu, ar kuru Jūsu sūtījuma piegāde saņēmējam aizņems ilgāku laiku, taču cena būs pievilcīgāka.

Jaunais VENIPAK pakalpojums lieliski kalpos biznesa sabiedrībām, kuras varēs nelielus sūtījumus pārvietot pa visu pasauli daudz efektīvāk un vienkāršāk.

Lai arī cik tālu “ceļos” Jūsu sūtījums, VENIPAK apņemas nodrošināt augstākos sūtījuma piegādes standartus.

Vairāk informācijas – pie Jūs apkalpojošā menedžera vai, rakstot uz e-pastu global@venipak.com.