Katram sūtījumam ir jābūt ar speciālu marķējumu, kurā norādīti sūtījuma dati un identifikācijas svītru kods. Sūtījuma svītru kods vairākās transportēšanas ķēdes vietās tiek skenēts, tādēļ marķējumam ir jābūt kvalitatīvam, lai skenēšana būtu sekmīga un sūtījums tiktu nogādāts pareizajam adresātam.

Prasības marķējumam:

Iepakojuma minimālajam izmēram ir jābūt tādam, ka uz vienas tā malas tilptu iepakojuma marķējums, kura izmēri – 100 mm x 150 mm.
Marķējums jādrukā, tikai izmantojot Venipak tiešsaistes sistēmu.Marķējums drukājams tikai 100 mm x 150 mm lielumā.
Marķējums drukājams uz uzlīmju papīra. Marķējuma uzlīmēšanai nedrīkst izmantot līmlenti, jo tādā gadījumā nav iespējams nolasīt svītru kodu
Marķējums jādrukā tikai ar kvalitatīvu printeri. Nedrīkst drukāt marķējumu, ja printerī beigusies krāsa (toneris), jo no nekvalitatīvi izdrukāta marķējuma nebūs iespējams nolasīt svītru kodu.
Marķējums līmējams tikai uz iepakojuma augšpuses. Ja marķējums būs uzlīmēts uz iepakojuma sāniem, iepakojums skenējot būs jāgroza.
Marķējums līmējams tieši uz iepakojuma augšējās plaknes – tas nedrīkst būt salocīts vai saburzījies, jo tādā gadījumā nebūs iespējams nolasīt kodu. Iepakojuma izmēriem ir jābūt tādiem, lai uz tā būtu iespējams taisni uzlīmēt marķējumu.
Uz iepakojuma drīkst būt tikai viens marķējums – aizliegts atstāt uz tā vecos marķējumus. Nedrīkst vecos marķējumus pārsvītrot vai citādi sabojāt – tos ir jānoplēš.