Laika zonas

Sūtījumus Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Šauļos, Paņevežā, Alītā un Rīgā piegādāsim saņēmēja noteiktajos laika intervālos:

Plkst. 8.00-14.00 Plkst. 14.00-17.00 Plkst. 18.00-22.00
8 9 10 11 12 13 14 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Pastāv iespēja sūtījumus piegādāt sestdienās.

C.O.D. pakalpojums

Preču piegādes laikā piedāvāsim saņēmējam iespēju norēķināties par saņemtajām precēm skaidrā naudā, savukārt saņemtos naudas līdzekļus pārskaitīsim uz Jūsu norēķinu kontu.Pakalpojums pieejams Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Polijā.

Pavaddokumenta atdošana sūtītājam

Sītījumam varat pievienot pavaddokumentu (līzinga, kredīta vai citus līgumus), kurus kurjers iesniegs parakstīšanai saņēmējam un nākamajā darba dienā atdos Jums.

Saņēmēja identifikācija

Piegādes laikā varam pārbaudīt saņēmēja identifikācijas dokumentus vai nepieciešamības gadījumā nofotografēt dokumentu un to pārsūtīt sūtītājam vai finanšu pakalpojumu uzņēmumam.

Atdodamo preču iepakošana

Atdodamās vai garantijas preces iepakojam tā, lai pārdevēja preces nezaudētu savas tirdzniecības kvalitātes (apģērbs, tālruņi, datori utt.).

Iekraušanas un izkraušanas darbi

Negabarīta un smagu kravu (balto sadzīves tehniku, matračus, mēbeles u.c.) piegādi veiks divi darbinieki, lai nodrošinātu, ka preces tiek nogādātas līdz vietai, kur tas nepieciešams Jūsu klientam.

P.O.D.

Piedāvājam iespēju jebkurā brīdi vērot sūtījuma stāvokli, piegādes laiku, saņēmēja vārdu, uzvārdu un parakstu (P.O.D. angliski – Proof of delivery). Meklēšanu var veikt pēc Jūsu rēķina-faktūras, līzinga līguma vai citiem numuriem.

Sūtījumu un COD atskaites

Sistēmā tiek uzglabāta informācija par visiem sūtījumiem , tādēļ Jums ir iespēja redzēt un analizēt informāciju par savām precēm: piegādāto, pāradresēto, atgriezto preci, kā arī cēloņus. Aktuālajās atskaitēs varat redzēt, kādas summas apmērā šobrīd esat izmantojis Venipak pakalpojumus, pārlūkot saņemtās COD summas.

„Venipak” modulis e-veikaliem

Funkciju apraksts

  • Klienti var izmantot „VENIPAK” kurjeru dienesta pakalpojumus visā Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.
  • Modulis paredzēts tirgotājiem, kuru uzņēmējdarbība orientēta uz Lietuvas, Latvijas un Igaunijas tirgiem.
  • Tirgotāji noslēdzot „VENIPAK” elektronisko pakalpojumu sniegšanas līgumu, varēs sūtīt sūtījumu datus uz „VENIPAK” serveri un izdrukāt „VENIPAK” PDF sūtījuma uzlīmi no Magento administrēšanas pults.
  • Tirgotāji noslēdzot „VENIPAK” elektronisko pakalpojumu sniegšanas līgumu, varēs sūtīt sūtījumu datus uz „VENIPAK” serveri un izdrukāt „VENIPAK” PDF sūtījuma kravas deklarāciju (tā saukto sūtījuma manifestu) no Magento administrēšanas pults.
  • Tirgotāji noslēdzot „VENIPAK” elektronisko pakalpojumu līgumu, varēs izsaukt „VENIPAK” kurjeru sūtījumu paņemšanai, izmantojot Magento administrēšanas pulti.
  • Tirgotājiem būs iespēja noteikt dažādas sūtījumu cenas, maksimālo sūtījumu svara lielumu un cenu, no kuras sūtījuma piegāde var būt bezmaksas, katrai sūtījumu piegādāšanas valstij atsevišķi.
  • Modulis dod iespēju paredzēt dažādas piegādāšanas noliktavas, no kurām kurjeri paņem pasūtījumus.
Lejupielādējiet Magento (v1.9.x) moduli šeit (dokumentācija).

Lejupielādējiet Magento (v2.1.x; v2.2.x) moduli šeit.

Lejupielādējiet Prestashop (v1.5.x) moduli šeit (dokumentācija).

Lejupielādējiet Prestashop (v1.6.x; v1.7.x) moduli šeit vai šeit.

Lejupielādēt Venipak logotipu

PNG formātā

PDF formātā

PNG E-tirdzniecībai