2020.gada mērķis – divreiz ātrāka sūtījuma piegāde nevainojamā stāvoklī

Katru reizi pavadot veco gadu, mēs domājam, ko mums atnesīs jaunais gads, un, kas ir vēl svarīgāk, ko mēs varam piedāvāt arvien lielākam klientu skaitam, kurš uzticas mūsu uzņēmumam. Mēs labāk nekā jebkurš zinām, cik svarīgi ir, lai sūtījums nevainojamā stāvoklī Jūs sasniegtu pēc iespējas īsākā laikā, tāpēc, lai kļūtu par līderi kurjerpasta nozarē Baltijas reģionā, mēs arī turpmāk koncentrēsimies uz Jūsu biznesa vajadzībām.

 

Lieli mērķi – lielas investīcijas: 10 milj. infrastruktūrai un jaunākajām tehnoloģijām

Nākamo piecu gadu laikā mēs plānojam ieguldīt vairāk nekā 10 miljonus eiro, veicot pastāvīgus infrastruktūras uzlabojumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un paaugstinot darbinieku motivāciju. Jūlijā Tartu tika atvērts atjaunots divreiz lielāks (gandrīz 1000 m²), sūtījumu šķirošanas terminālis, kas ļaus nodrošināt netraucētu sūtījumu paņemšanu, neskatoties uz pastāvīgi pieaugošo sūtījumu skaitu. Septembrī durvis atvēra jau astotais VENIPAK terminālis Latvijā, pateicoties kuram garākie darbinieku maršruti tika samazināti uz pusi, ievērojami samazinot piegādes termiņus un uzlabojot pakalpojumu kvalitāti.

 

Produktivitāti palielināsim līdz 10 000 iepakojumiem stundā

Šogad Viļņā mēs sāksim lielākā VENIPAK sūtījumu šķirošanas termināļa celtniecību, kam būs raksturīgi neparasti tehnoloģiskie jaunievedumi, kas būs viens no vissvarīgākajiem soļiem ceļā uz mūsu mērķiem. Ekskluzīvas tehnoloģiskās inovācijas 10 000 m² platības sūtījumu terminālī ļaus sašķirot līdz 10 000 paku stundā, tas ievērojami palielinās darba efektivitāti un nodrošinās ātrāku un elastīgāku sūtījumu piegādi nekā jebkad agrāk. Veiksmīgākai sūtījumu piegādei pievienosies arī strauja termināļu attīstība kaimiņvalstīs – Latvijā un Igaunijā.

 

Novatoriski IT risinājumi raitai sūtījuma ceļojuma kartei

Priecājoties par lieliskajiem pagājušā gada rezultātiem un plānojot jaunus, mēs neaizmirstam, ka tikai vienotas komandas darbs ļāva mums nokļūt tur, kur mēs atrodamies tagad, līdz ar to mēs plānojam arī turpmāk uzlabot darbinieku ikdienas darba apstākļus un ieguldīt inovācijās, kas ļaus palielināt darba efektivitāti. Tāpat kā pagājušajā gadā, mēs turpināsim uzlabot savu autoparku, ieguldīsim inovatīvos IT risinājumos, termināliekārtās, jaunā kurjeru apģērbā, darba aprīkojumā un darbinieku kvalifikācijas celšanā.

 

Laužam stereotipus un turpinām veiksmīgi ieviest „SAME DAY DELIVERY” pakalpojumu

Mēs esam pārliecināti, ka ir jāmaina neērtās lietas, un mēs darām visu, lai nodrošinātu, ka pēc iespējas biežāk sūtījums gaidītu Jūs, nevis otrādi. Mēs priecājamies, ka strauji paplašinātais VENIPAK PICK UP punktu skaits ļauj ērtā laikā izņemt sūtījumus ērtākās vietās, un nesen startējis SAME DAY DELIVERY (tās pašas dienas piegādes) pakalpojums jau ir guvis lielu atzinību no mūsu klientiem, kam būtiska ir operatīva sūtījumu piegāde. Sekojot tirgus tendencēm, drīz mēs saviem klientiem plānojam piedāvāt arī sūtījumu piegādi uz pakomātiem.

Par to, ka mūsu centieni un inovatīvie risinājumi nepaliek nepamanīti, liecina, un vēl vairāk veicina, Jūsu vērtējums. Pēdējos gados kopējais VENIPAK klientu apmierinātības un lojalitātes rādītājs NPS Lietuvā ir sasniedzis pat 57 punktus, kas vērtēšanas skalā atspoguļo īpaši augstu uzņēmuma izaugsmes potenciālu. Ne pārāk tālu no Lietuvas atpalika arī Igaunija ar 45 punktiem, Latvija – ar augstiem 37 punktiem.

 

Vairāk virzienu – vairāk iespēju: no pārstāvniecības Frankfurtē līdz Ņujorkai

Kopš tā laika, kad, piegādājot pirmos sūtījumus, klientus iepazīstinājām ar sevi – jaunu sūtījumu sabiedrību Lietuvas tirgū, VENIPAK ir mainījies līdz nepazīšanai. Koncentrējoties uz mūsu klientiem un viņu augošajām vajadzībām, šodien mēs esam ne tikai vadošais uzņēmums Baltijas valstīs, bet arī globāls uzņēmums, kas ļauj mūsu klientiem sūtījumus sūtīt  pasaules mērogā. Pēdējos gados pēc pieaugošā sūtījumu apjoma uz Vāciju un no tās mēs pavisam nesen esam dibinājuši jaunu VENIPAK pārstāvību Frankfurtē, kas oficiāli simbolizē mūsu darbības sākumu Vācijā. Ne mazāks svarīgs notikums ir kļuvis arī jaunā uzņēmuma pārstāvniecību atvēršana Varšavā, Ņujorkā un Honkongā, kur mēs ceram uz labu darbu sākumu.

 

Pilnveidošanos veicina ne tikai klientu skaita pieaugums

Katru gadu analizējot rezultātus, mēs redzam, cik augstu Jūs vērtējat mūsu pilnveidošanos, tāpēc mēs ceram ieviest ar vien jaunas idejas. Aizvadītais gads mums ir bijis īpaši veiksmīgs – VENIPAK sūtījumu skaits 2019. gadā palielinājās par 14%, un klientu skaita pieaugums atspoguļojās par 23% pieaugot gada grupas ieņēmumiem. Mēs vēlamies ne tikai svinēt, bet arī pateikties Jums, dārgie Klienti, par uzticēšanos, pateicoties kam, mums ir izdevies attīstīties ātrāk nekā jebkad agrāk.

 

Jūsu VENIPAK.