Lielbritānija un Eiropas Savienība ir  nonākušas pie vienošanās – valsts no savienības izstājās 31.janvārī.

 

Kas tālāk?

Svarīgi zināt, ka, Apvienotajai Karalistei izstājoties no Eiropas Savienības, eksporta un importa procesu kārtība ar valsti pagaidām nemainīsies. Par turpmākajām tirdzniecības attiecībām starp AK un ES valstīm tiks lemts pārejas sarunu posmā, kas ilgs līdz 2020.gada 31.decembrim.

Ticams, ka tad, ja savlaicīgi netiks panākta vienošanās par jauniem eksporta un importa nosacījumiem, turpmākā tirdzniecība ar šo valsti norisināsies saskaņā ar Pasaules Tirdzniecības organizācijas (PTO) noteikumiem – stāsies spēkā tādas pašas prasības kā trešo valstu precēm, ieskaitot muitas procedūru noformēšanu un nodevas.

 

Kā sagatavoties?

Pastāvot nenoformulētām importa un eksporta attiecībām, jebkurā brīdī var rasties izmaiņas, tādēļ intensīvi vērosim sarunas un pastāvīgi informēsim savus klientus par jaunākajām, kā arī par iespējamajām izmaiņām.

Mūsu kompetentā komanda darīs visu nepieciešamo, lai palīdzētu Jums viegli pielāgoties jaunajām prasībām un nodrošinātu tikpat drošu un raitu sūtījumu piegādi no/uz Lielbritāniju.

Ja rodas jautājumi, laipni lūdzam sazināties ar mums. Kad mums būs jaunākā informācija, palīdzēsim Jums atrast labāko risinājumu visās ar topošajām izmaiņām saistītajās situācijās.