Cienījamie klienti!

Sākot no 2020. gada 17. marta, mēs uzsākam sūtījumu bezkontakta piegādi privātpersonām. Mēs to darām, lai aizsargātu savus un jūsu klientus, un darbiniekus COVID-19 karantīnas periodā.

 

Bezkontakta paku piegādes procedūra biznesa klientiem:

Saņēmēja paraksts kurjera skenerī tiek mainīts uz vienu no šiem, lai izvairītos no tieša kontakta:

 • Saņēmējam tiks lūgts ar savu pildspalvu parakstīties (vārds, paraksts) uz saņemtā sūtījuma VENIPAK uzlīmes. Kurjers nofotografēs pakas uzlīmi ar parakstu;
 • Ja sūtījums ir bojāts, atzīme par bojāto sūtījumu arī ir jānorāda uz Venipak uzlīmes, kuru kurjers nofotogrāfēs.
 • Pēc fotoattēlu uzņemšanas sūtījumam tiek pievienots skenera ieraksts, kas apstiprina sūtījuma piegādi. Skenerī, paraksta vietnē, kurjers veikst atzīmi “Bezkontakta piegāde”;
 • Lūdzu, vienkāršojiet parakstīšanas dokumentus, lai pietiktu ar vienu saņēmēja parakstu;

Šajā periodā, lūdzu, norādiet precīzu fizisko un juridisko personu kontaktinformāciju.

Mēs esam situācijā, kad bieži vien juridiskas personas atrodas darba vietā, bet dažādu iemeslu dēļ mēs nevaram iekļūt telpās, tāpēc, ja neatrodīsim saņēmēju un neizdodas sazināties ar viņu pa tālruni, mēs sūtījumuatgriezīsim nosūtītājam.

 

No 2020. gada 17. Marta, lai izvairītos no tieša kontakta piegādes laikā, saņēmēja parakstu kurjera skenerī  nomainīs viena no šīm iespējām:

 • Saņēmējam tiks lūgts ar savu pildspalvu parakstīties (vārds, paraksts) uz saņemtā sūtījuma VENIPAK uzlīmes. Kurjers nofotografēs pakas uzlīmi ar parakstu (ieteiktā metode);
 • Ja saņēmējs atsakās parakstīties uz uzlīmes, kurjers ar skeneri nofotografēs sūtījumu kopā ar saņēmēju, neiekļaujot bildē saņēmēja seju. Pēc fotoattēlu uzņemšanas, tie tiks ievietoti Venipak sitēmā kā piegādes apliecinājums. Skenerī paraksta vietā kurjers veic atzīmi “Bezkontakta piegāde”.
 • New. Kurjers lūdz saņēmēju attālināti parādīt derīgu identitāti apliecinošu dokumentu un savā skenerī ievada pēdējos četrus dokumenta numura ciparus (nevis personas kodu). -Piemēroti dokumenti: pase, ID karte, autovadītāja apliecība, uzturēšanās atļauja Latvijā. Kurjers skenē saņēmēja vārdu un paraksta vietā norāda ciparus.
 • Citas izmaiņas pakalpojumu sniegšanā, lai izvairītos no tieša kontakta:
  • Saņēmēji Lietuvā un Igaunijā piegādes laikā norēķināties par precēm varēs tikai ar bankas kartēm. Kurjeri uz laiku nepieņems skaidru naudu. Latvijā joprojām tiks nodrošināta skaidras naudas inkasācijas. Drošības apsvērumu dēļ, kurjers to veiks cimdos;
  • Sūtījumu ienešana tiks veikta tikai līdz privātu telpu durvīm;
  • Kurjers nedrīkst ienākt dzīvokļos vai privātmājās, izņemot sabiedriskās telpas, t.i. kāpņutelpas, koridori utt. Piekļuve uzņēmuma telpām nav ierobežota.

 

Piegādes procedūra tiks veikta 2 metru attālumā starp Kurjeru un Saņēmēju.

 

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar savu menedžeri.

Venipak