Viens no lielākajiem ātro sūtījumu piegādāšanas dienestiem Baltijas valstīs „Venipak” piedāvā jaunu pakalpojumu – ērtu sūtījumu nosūtīšanu bez jebkādiem līgumiem! Jauno pakalpojumu ir īpaši ērti izmantot – nepieciešams tikai ievadīt sūtījuma datus un elektroniskā veidā apmaksāt rēķinu, bet mūsu kurjeri parūpēsies par drošu un ātru sūtījuma piegādi ne tikai Lietuvā, bet arī visā Eiropā.

Sabiedrības grupas vadītājs Andrjus Balandis apgalvo, ka pakalpojums ļaus vieglāk sūtījumus nosūtīt tiem cilvēkiem, kas to dara retāk.

„Mūsu jaunā pakalpojuma unikalitāte ir vienkāršībā – nav jāparaksta nekādi līgumi. Nosūtīt sūtījumu būs tikpat viegli, kā nopirkt internetā – interneta bankā tikai vajadzēs apmaksāt automātiski ģenerēto rēķinu un sūtījums jau būs ceļā pie adresāta,” stāsta „Venipak” pārstāvis.

„Venipak Fast” pakalpojumu varēs izmantot arī viedtālrunī. Pēc sabiedrības pārstāvja teiktā, tas ļaus ātrāk un efektīvāk pārvaldīt sūtījumus.

„Būdami atvaļinājumā vai izbraukumā, sūtījumus vienmēr varēsit nosūtīt ērti,” saka „Venipak” pārstāvis.

„Venipak Fast” pakalpojumu izmantojošie cilvēki varēs reālā laikā redzēt, kur atrodas sūtījums. Tas īpaši ērti tiem, kam sūtījumu piegādē nepieciešama precizitāte.

Pakalpojuma cenu aprēķina speciāls „Venipak FAST” kalkulators, kas pēc sūtījuma svara un izmēriem automātiski aprēķina sūtījuma cenu.

Ar „Venipak FAST” nosūtīto sūtījumu varēsit saņemt „Venipak Pick up” punktos, kuri ir visā Lietuvā, vai arī kurjers sūtījumu jums piegādās tieši mājās.