Ātra piegāde

Pēc Jūsu pieprasījuma sūtījumus Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Šauļos , Paņevežā, Alītā un Rīgā piegādāsim nākamajā darba dienā līdz plkst. 10:00.

Pēc Jūsu pieprasījuma sūtījumus gandrīz visos Lietuvas rajonu centros piegādāsim nākamajā darba dienā līdz plkst. 12:00.

Pēc Jūsu pieprasījuma sūtījumus Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Šauļos, Paņevežā, Alītā piegādāsim sestdienās.

Pavaddokumenta atdošana sūtītājam

Sūtījumam varat pievienot pavaddokumentu (rēķinu-faktūru, nodošanas aktu), kuru kurjers iesniegs saņēmējam parakstīšanai, un nākamajā darba dienā atdos Jums.

Piegāde tirdzniecības centros

Piegādājam sūtījumus tirdzniecības centros un to centrālajās noliktavās (Maxima, Rimi, Palink, Norfa, Senukai u.c.) bez papildu maksas un dīkstāves izdevumu iekasēšanas.

P.O.D.

Piedāvājam iespēju jebkurā brīdī iepazīties ar informāciju par sūtījumu, piegādes laiku, saņēmēja vārdu, uzvārdu un parakstu (P.O.D. angliski – Proof of delivery). Meklēšanu var veikt pēc Jūsu rēķina-faktūras, nodošanas akta vai citiem numuriem.

Taras atgriešana

Pēc preču piegādes pēc Jūsu pieprasījuma nākamajā darba dienā atgriezīsim Jums vajadzīgo taru (termo kastes, paletes u.c.)

Sūtījumu atskaites

Sistēmā tiek uzglabāta informācija par visiem sūtījumiem , tādēļ Jums ir iespēja redzēt un analizēt savu preču plūsmu pēc pilsētām, saņēmējiem, svara un citiem parametriem. Aktuālajās atskaitēs varat redzēt,kādas summas apmērā šobrīd esat izmantojis Venipak pakalpojumus, pārlūkot Jums izrakstītos rēķinus.